15:04, 2 Dhjetor 2019

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha, pas mbërritjes në Shqipëri ka deklaruar se ajo ka gjak shqiptar.

Rexha u shpreh se kurrë nuk do e harroj vendin nga ajo vjen.

“Nuk ka rëndësi sa famë kam arritur, nuk do ta harroj asnjëherë nga vij, do kem gjak shqiptari dhe do jem aty për Shqipërinë. Është koha të bëhemi bashkë. E dua vendin tim. Të dua Shqipëri.”- tha Rexha raporton Ora News përcjellë Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë