Beatrix Ramosaj eliminohet nga "Big Brother VIP" - Klan Kosova

Beatrix Ramosaj eliminohet nga “Big Brother VIP”

NULL NULL
4 months më parë

Beatrix Ramosaj u votua më së paku nga publiku dhe rrjedhimisht u largua nga “Big Brother VIP”.

Ajo ishte nominuar bashkë me Einxhel Shkira dhe Donald Veshaj, me të cilin kishte filluar një lidhje brenda shtëpisë, transmeton Klankosova.tv.

Javën e kaluar, Arbri hapi kutinë e pandorës dhe zgjodhi të vendoste në nominim çiftin Donald-Beatrix dhe Einxhel.

Derisa pas përfundimit të televotimit, mbrëmjen e sotme, moderatorja Arbana Osmani njoftoi se banori më pak i votuar është Beatrix.

Ajo e nisi rrugëtimin në reality shou më 27 tetor, së bashku me Einxhel dhe Sara Berishën.