Basketbollisti i Pejës sulmohet nga qentë endacakë (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Basketbollisti i Pejës sulmohet nga qentë endacakë (FOTO)

NULL NULL
14/08/2022

Basketbollisti i Pejës, Brad Waldow, është sulmuar nga qentë endacakë.

Ai ka postuar një fotografi teksa shihet se është tek mjeku ku i janë vendosur penjtë në muskulin e këmbës.

Waldow së fundmi është transferuar tek ekipi i Pejës.

Amerikani ka një karrierë të bujshme.

Ai ka luajtur në disa vende si: ShBA, në Belgjikë, Francë, Poloni dhe në Japoni.