Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bashkëjetonte me një të mitur, arrestohet prizrenasi

NULL NULL
08.12.2023 10:02
arrest
arrest

Është arrestuar një burrë në Prizren pasi që dyshohet që në shtëpinë e tij është gjetur e mitura femër kosovare.

Përndryshe e mitura më datë 05.12.2023 është raportuar si person i zhdukur, thuhet në raportin e policisë.

Pas intervistimit, me dëshirën e saj viktima është kthyer tek prindërit e saj, ndërsa me urdhër të prokurorit kujdestar, i dyshuari është dërguar në mbajtje./Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.