Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Barcelona kërkon trajner

NULL NULL
01.03.2017 20:06
Gjiganti katalunas është duke kërkuar zëvendësim për Luis Enrique

Barcelona është duke shqyrtuar bërjen e një oferte për Massimiliano Allegri, si zëvendësim për Luis Enrique.

Gjiganti katalunas deri tani ka përcjellë me kujdes trajnerë që i përshtaten filozofisë së skuadrës, si Mauricio Pochettino dhe Ronald Koeman.

Por tani raportet thonë se skuadra nga Camp Nou mund ta rivalizojë Arsenal për të siguruar shërbimet e menaxherit të Juventus.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.