Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Barcelona e thellon epërsinë me pikë ndaj Realit, fiton ndaj Betisit

NULL NULL
01.02.2023 23:00

Barcelona ka arritur që ta mposht Real Betisin me rezultat 1-2 duke e thelluar kështu epërsinë me pikë ndaj kundërshtarit direkt për titull, Real Madridit në tetë sosh.

Pjesa e parë u mbyll me rezultat të barabartë, pa gola, ndërsa në minutën e 65-të ishte Raphinha ai që ia dha epërsinë fillestare katalunasve, njofton Klankosova.tv.

15 minuta më vonë, ishte Lewandowski ai që e dyfishoi epërsinë, ndërsa në minutën e 85-të, Betisi shënoi golin e parë dhe të fundit për ta në këtë takim.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.