Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorja e re menjëherë paraqet kërkesën e parë, i drejtohet Yllit (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 12:36
Gania

Ganiu iu ka treguar vajzave se Buci i kishte thënë banorës së re se a ka nevoj për ndonjë gjë.

Ajo i kishte thënë rregullomi rrobat, dhe se Bucit i kishte ardhur inat që e kishte dëgjuar Ganiu.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.