Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët që u eleminuan nga loja për sfidën e kapitenit, kanë disa ankesa (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 23:23

Banorët që jane eliminuar nga sfida e kapitenit kanë pasur disa aneksa.

Ishte Ilirjana ajo që tha se banorët që u eliminuan reaguan keq dhe u mashtruan. 

Ndërsa, Adri tha se rregulli ishte që muzika mund të kalojë deri në fund, por ajo pati pauza në mes, gjë që u shfrytëzua nga disa banorë të tjerë.

Për të parë diskutimin mes banorëve që u eliminuan nga sfida e kapitenit, klikoni në videon më poshtë:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.