Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët ndahen në dy grupe dhe luajnë pantomime (VIDEO)

NULL NULL
07.12.2023 21:07

Banorët e Big Brother VIP Kosova, janë argëtuar pasditen e sotme duke luajtur lojën me pantomime.

Ata janë ndarë në dy grupe, derisa kanë vazhduar ta zhvillojnë lojën.

Por, cila ishte ecuria e lojës, kush humbi, e kush u dorëzua? Këto dhe detaje të tjera, i kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme