Banorët me mëngjes e pastrojnë shtëpinë e Big Brother Vip Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët me mëngjes e pastrojnë shtëpinë e Big Brother Vip Kosova (VIDEO)

NULL NULL
01.03.2023 12:38

Banorët e Big Brother Vip Kosova e kanë pastruar sot shtëpinë më të madhe në vend.

Ata me mëngjes filluan ta pastronin oborrin dhe ambientet e brendshme të BBVK-ës.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.