Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët e falënderojnë “Tiffany Prishtinë” për darkën e shtruar për darkën e të nominuarve (VIDEO)

NULL NULL
05.03.2023 22:36

Gresa, Mbresa, Andi dhe Bruno sot e kanë darkën e të nominuarve.

Për ushqimin e tyre të servuar në tavolinë sonte është përkujdesur restoranti “Tiffany Prishtinë”.

Restoranti i ushqimeve tradicionale shqiptare i la pa fjalë banorët nga darka që u servoi.

Banorët e falënderuan “Tiffany Prishtinë” për ushqimin që u shtroi.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.