Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët e Carralevës ankohen për gurëthyesit

NULL NULL
25.03.2019 11:28

Puna e gurëthyesve në afërsë të Carralevës në Shtime ka shkaktuar pakënaqësi tek banorët e kësaj ane.

Ata po ankohen se gutrëthyesit vazhdimisht po krijojnë pluhur, kështu duke dëmtuar ambientin.

Një shikues i Klan Kosovës ka dërguar disa fotografi ku shihet gjendja aktuale.

Javën e kaluar u raportua për probleme me gurëthyesit edhe në fshatin Çirez të Drenasit.

Çirez, banorët në rrezik nga gurthyesi (VIDEO)

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.