Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët e Big Brother VIP Kosova së shpejti në një film

NULL NULL
29.02.2024 08:30
Kasti me banorët e Big Brother VIP Kosova 2

Ish-banorët e Big Brother VIP Kosova 2, Adri, Iliriana, Shqipja dhe Azemi së shpejti do të jenë pjesë e një filmi.

Këtë e bëri me dije, menaxheri i çiftit Iliriana dhe Adri, Naser Qeli.

“Kasta e filmit u pasurua sot edhe me Shqipen, Adrin, Ilirianen e Azemin, të cilët do të sfidojnë vetën e tyre edhe si aktor, ku se shpejti do t’i shohim në ekranin e madh të kinemas duke performuar rolet e tyre në mesin e emrave të mëdhenj të kinematografisë shqiptare”, ka shkruar Qeli.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.