15:40, 1 Gusht 2020

Futbollistët Mevlan Zeka dhe Kenan Haxhihamza nga sot janë pjesë e FC Ballkanit

Sot është nënshkruar kontrata dyvjeçare me Zekën dhe trevjeçare me Haxhihamzën për të vazhduar karrierën në këtë klub, njofton Klan Kosova.

“Mevlan Zeka së fundmi ishte pjesë e KF Feronikelit. Kenan Haxhihamza së fundmi ishte pjesë e SC Gjilanit”.

“Të dyve i dëshirojmë mirëseardhje dhe bashkëpunim të mirëfilltë me klubin tonë”.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë