Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ballkani – Plzen, dalin formacionet

NULL NULL
30.11.2023 18:12

Ballkani ndeshet sonte me Victoria Plzenin në kuadër të Ligës së Konferencës.

Lojtarët që startojnë te kampioni kosovar janë: Koliçi, Halili, Dellova, Jashanica, Thaqi, Trashi, Kuc, Zyba, Karrica, Berisha, Gripshi.

Ndërkaq te Plzeni startojnë: Baier, Paluska, Hranac, Dweh, Holik, Bucha, Kalvach, Sykora, Mosquera,Kliment dhe Vlkanova.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.