22:40, 21 Korrik 2019

Skuadra angleze, Manchester United, nuk është e interesuar që ta përvetësojë sulmuesin Gareth Bale.

Më parë ishte raportuar se Gareth Bale do të kalojë në Manchester United dhe Paul Pogba do t’i bashkohet Real Madridit, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Mirëpo tani Djajtë e Kuq nuk dëshirojnë që ta japin Pogban për Balen.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë