Bale fyhet nga fansat (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bale fyhet nga fansat (VIDEO)

NULL NULL
15/05/2015
Asnjë trofe i fituar nga Real Madrid zhgënjeu fansat e mbretërve, diçka që u reflektua sidomos tek Gareth Bale, në fyerjet e drejtuara kah ai.

Problemet e Gareth Bale në Madrid nuk tregojnë shenja largimi. Këtë e tregon video ku ai fyhet pas ndeshjes ndaj Juventus, në të cilën mbretërit u eleminuan.

Derisa Bale po largohej nga Santiago Bernabeu pas ndeshjes fansat iu vërsulën veturës së tij.

Humbja e rasteve nga Uellsiani, që bënë që mbretërit të eleminohen irrituan shumë fansat.

Vendi ku ipen autografët dhe deklaratat e futbollistëve kësaj radhe ishte arenë e fyerjeve ndaj Bale.

Ai u quajt ‘bir bushtre’ dhe ‘idiot’ e ‘trap’.

Nuk mund të priteshin reagime tjera pas zhgënjimit të madh të këtij sezoni.

https://www.youtube.com/watch?v=RrATzlBFz-c