Badelj i ofrohet Milanit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Badelj i ofrohet Milanit

NULL NULL
13/04/2018

Agjenti i Milan Badelj ia ka ofruar klientin e tij Milanit, raporto Calciomercato.com.

Atij i përfundon kontrata në fund të stinorit, dhe ka ngjallur interesimin edhe të Tottenham-it, por edhe të Sevillës.

29 vjeçari nga Kroacia pritet që të marrë vendim në të ardhmen e tij në fund të këtij muaji.

https://www.youtube.com/watch?v=thZGSKsxT6o