Babai i ish-presidentit Thaçi, viziton familjen e ish-kryeparlamentarit Veseli - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Babai i ish-presidentit Thaçi, viziton familjen e ish-kryeparlamentarit Veseli

NULL NULL
13/08/2022

Babai i ish-presidentit Hashim Thaçi, Haxhiu, e ka vizituar sot në Mitrovicë, familjen e ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli.

Ish-presidenti Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentari Kadri Veseli, si ish-eprorë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, gjenden në paraburgim në Hagë, qysh në nëntor të vitit 2020, transmeton Klankosova.tv.