Azeti, Zuna dhe Dhurata iu këndojnë ‘shqipeve’ (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Azeti, Zuna dhe Dhurata iu këndojnë ‘shqipeve’ (VIDEO)

NULL NULL
05/08/2022

Azet, Zuna dhe Dhurata Dora janë bërë bashkë për një këngë të re.

Projekti muzikor quhet “Oeo”.

Në këtë këngë, artistët e njohur iu këndojnë shqiptarëve, njofton Klankosova.tv.

“Ku janë shqipet e mia”, thuhet në refren të cilin e këndon Dhurata.