Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Azemi zgjohet i pari, shërbehet me një Prince Caffe (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 12:26

Banori i Big Brother VIP Kosova, Azemi është zgjuar i pari këtë mëngjes.

Ai si fillim rregulloi inventarin e më pas u shërbye me kafen më të shijshme në vend, Prince Caffe.

Si gjithmonë, banorët ndahen të kënaqur me shijen e Prince Caffe.

Për më shumë detaje ndiqeni videon e mëposhtme.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.