Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Azemi i tregon Shqipes se si i kërkoi falje Albës (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 17:10

Azemi dhe Alba sot e patën një konflikt mes veti.

Ai i tregoi Shqipes për këtë gjë, si dhe metodën se si u pajtuan.

“Më tha po i ndërron rrobat si Lumbardhi, i thash me nervozë mos më krahaso me të”.

“Më pas nuk më foli, pas disa minutave shkova i kërkova falje, ia dhashë dorën”, ka thënë Azemi./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.