Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Azemi bisedon me Kaderin, ndërhyn Ganiu (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 14:38
Kader

Azemi  ka biseduar me Kaderin.

Derisa ata po bisedonin Ganiu ka ndërhyrë.

Ajo i ka kërkuar Ganiut të mos ia ndal muhabetin.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.