Axha i Kurtit: Albini parimet nuk i ndryshon (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Axha i Kurtit: Albini parimet nuk i ndryshon (VIDEO)

NULL NULL
18/08/2022

Xhaxhai i kryeministrit të Kosovës Albin Kurti, Hamza Kurti, ka thënë se nipi i tij parimet dhe qëndrimet e tij nuk i ndryshon.

“Parimet dhe qëndrimet nuk i ndryshon. S’di çka të them më tepër”, ka thënë ai.

Ai tha se nuk e di se si do të përfundojë takimi, pasi sipas tij, Serbia është e parapashikueshme, njofton Klankosova.tv

“nuk e di si mund të përfundoj takimi, s’mund të parashikoj asgjë, pasi Serbia është e paparashikueshme”, shtoi ai.