Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Atmosferë fantastike në BBVK, këndojnë balada, këngë patriotike e dasmash (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 18:39

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova pasditen e sotme kanë qenë në super disponim, dhe këtë më së miri e reflektuan përmes këngëve.

Ata kanë kënduar këngë nga më të ndryshmet, si ato të zhanrit baladë, të tjera patriotike, pa i harruar edhe ato të zhanrit turbo-folk, siç është “Lumja Toka”, që ka pushtuar mediat sociale duke u bërë virale kudo.

E për t’i dëgjuar banorët teksa këndojnë, ndiqini videot të linçet e mëposhtme.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.