Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Atdheut nuk i pëlqen video materiali në monitor, largohet nga Xhuli pasi ishte ulur pranë saj (VIDEO)

NULL NULL
03.02.2023 21:49

Gjatë natës së sotme Prime, banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova Atdheu është larguar nga Xhuli, pasi që e kishte prekur shumë video materiali i shfaqur në monitor, ku kjo e fundit u dëgjua duke folur për njohjen e saj nga jashtë.

“Me Xhulin e kam një sqarim mbas Prime-it, le të vazhdojë historinë jashtë që ka lënë në ditët në vazhdim”, ka thënë Atdheu.

“Patjetër që nuk ndihem mirë, sepse mendova që është histori e përfundume, por në video ishte Mbresa duke e ngushëlluar si për gjynah, dua të merrem me vetën time”, ka shtuar ai.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme