Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aston Martin AM37, anija luksoze me kontroll zanor

NULL NULL
11.05.2015 19:09
Aston Martin do të sjellë anije super luksoze me kontroll zanor dhe elegancë si të veturave që tashmë prodhon.

Për vite me radhë moto e “Aston Martin” ka qenë “Fuqi, Bukuri dhe Shpirt”. Dhe ia ka arritur me plot sukses ta realizojë tek makinat sportive.

Por, duket se kjo nuk i ka mjaftuar, ndaj tash ka vendosur të krijojë anije bazuar në atë moto.

AM37, që është 11 metra e gjatë, është anija e cila “Aston Martin” pretendon të sjellë eksperiencën e makinave luksoze sportive, në ujë.

Kompania do të krijojë dy versione të anijes, njëri me 93 km/h e tjetri me 111 km/h.

amm4

AMM2

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.