Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Asnjë natë nuk kam fjetur pa e puth Lugatin”, Stresi tregon se e do shumë (VIDEO)

NULL NULL
07.02.2023 09:54

Stresi u ka treguar një pjesë të banorëve të shtëpisë së Big Brother Vip Kosova për raportin e tij që e kishte me ish-banorin, Lugatin.

Ai thoshte se mbrëmë kur Gjoni performoi në shtëpi i tha atij që të vazhdojë të ketë durim sa më shumë.

“Bëj be në Zot nëse kam fjetur një natë pa u puth me të, edhe çdo mëngjes me e pi kafen e mëngjesit pa të, Zoti më vraftë”.

“Çdo natë kemi biseduar dhe shumë kemi qenë të lidhur me të”, ka thënë Stresi.

Reperi e ka përshëndetur Lugatin duke i thënë se e do shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.