Asgjë sikur Enca - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Asgjë sikur Enca

NULL NULL
21.04.2015 16:36

Këngëtarja Enca Haxhia ka postuar në Instagram një foto në plazhin e Durrësit, ku ka shkruar se s’ka asgjë më të mirë se shoqëria e mirë dhe plazhi.