Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“As në Hollywood nuk kam pa skena të tilla”, Kader dhe Blernado përsërisin hyrjen e Veronës (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 20:00
buci
buci

Kader dhe Blernado e kanë përsëritur hyrjen e Veronës, të fejuarës së Bucit.

Blerando ka thënë se as në Hollyëood nuk ka parë skena të  tilla, përcjell Klankosova.tv.

“As në Hollywood kështu nuk kam parë”, është shprehur Blerando.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme