Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

As “Forca” e Vushtrrisë nuk mori bileta nga FSHF-ja

NULL NULL
20.11.2023 19:03

Pos tifo-grupi nga Prishtina “Plisat”, bileta për ndeshjen e sotme të Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe nuk kanë marrë as ata nga Vushtrria “Forca”.

Siç merr vesh KlanKosova.tv, ata çdo herë janë pajisur nga Federata e Futbollit e Shqipërisë me rreth 200 bileta.

Por kjo gjë nuk ka ndodhur në lidhje me takimin e sotëm, ku kuqezinjtë tashmë të kualifikuar do ta synojnë fitoren për të siguruar vendin e parë në grup.

Përndryshe, “Plisat” në reagim thanë që nuk do të largohen nga kombëtarja shqiptare, teka shtuan se Prishtina sot është në festë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.