Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani: Stresi e Andi u gëzuan për ndarjen e Julit, s’duhet t’iu gëzohesh fatkeqësive të të tjerëve (VIDEO)

NULL NULL
06.02.2023 22:43

Ftohja e marrëdhënies ndërmjet Atdheut e Xhulit u komentua edhe nga banorët e tjerë Prime-n e sotëm.

Artani ishte ai që tha se Andi dhe Stresi iu gëzuan kësaj ndarjeje.

Sipas tij, askush nuk duhet t’i gëzohet fatkeqësisë së tjetrit.

“Stresi dhe Andi u janë gëzuar ndarjes së Julit. Nuk duhet të gëzohesh për fatkeqësitë e të tjerëve”, u shpreh Artani.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.