Artani me kritika të ashpra ndaj Stresit e Julianës, i quan finalistë të vetëshpallur (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani me kritika të ashpra ndaj Stresit e Julianës, i quan finalistë të vetëshpallur (VIDEO)

NULL NULL
20.02.2023 21:50

Artani në natën e sotme Prime, pati kritika ndaj Julianës dhe Stresit, të cilët këtë fundjavë janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Artani ndër të tjera tha se këta dy banorë kanë thyer shumë rregulla të shtëpisë, madje edhe i quajti finalistë të vetëshpallur.

Sipas tij, disa nga rregullat që i kanë thyer Stresi e Juliana janë: Mbyllja në një dhomë së bashku, përdorimi i gjuhëve të huaja, endja nëpër shtëpi pa mikrofona, përdorimi i ofendimeve e sharjeve e të tjera.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme.