Artani: Jemi duke shkuar drejtë fundit, ndjehem i fortë e më i fortë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani: Jemi duke shkuar drejtë fundit, ndjehem i fortë e më i fortë (VIDEO)

NULL NULL
26.02.2023 13:31

Artani i ka treguar Vedatit dhe Brunos sesi është duke u ndjerë derisa finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova është duke u afruar.

Artani tha se çdo ditë e më shumë po ndjehet më i fortë edhe psiqikisht.

“Jemi duke shkuar drejtë fundit, ndjehem i fortë e më i fortë”, ka pohuar Artani.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.