Artani debaton me Stresin për disa momente sa ishin brenda shtëpisë së BBVK-ës (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani debaton me Stresin për disa momente sa ishin brenda shtëpisë së BBVK-ës (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2023 23:59

Artani dhe Stresi sonte kanë debatuar në Post Big Brother Vip Kosova.

Artani i tha reperit se ai ia kishte përmendur fëmijët në një pjesë sa ishin brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

“Kur kam dalur jashtë kam parë edhe klipe, e pash një videoklip ku Stresi, kishte folur për fëmijët e mi, do të thotë se Zoti ta kthen në fëmijë”, ka thënë Artani.

Për këto akuza, Stresi tha: “Këtë gjë e mohoj, kjo nuk është për ty”.

lajme të ngjashme