Artani, Andi dhe Juliana qeshin me Vedatin pasi tha i Brunos: Hajt se ta luajë gjyshen (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Artani, Andi dhe Juliana qeshin me Vedatin pasi tha i Brunos: Hajt se ta luajë gjyshen (VIDEO)

NULL NULL
08.02.2023 13:20

Artani, Andi dhe Juliana kanë qeshur me një deklaratë të Vedatit që e tha në Prime-n e së hënës.

Vedati i kishte thënë Brunos që mos të mërzitej për gjyshen sepse ai do të bëhej si ajo për të: “Hajt se ta luajë gjyshen”.

Artani, Andi dhe Juliana qeshën me këto fjalë të Vedatit dhe formën si si e kishte thënë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.