"Arta është njeri që të përthith", i thotë Bruno, Xhulit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Arta është njeri që të përthith”, i thotë Bruno, Xhulit (VIDEO)

NULL NULL
03.02.2023 10:12

Bruno, Artani dhe Juliana kanë diskutuar mbrëmë për Artën, banoren tjetër të Big Brother Vip Kosova.

Bruno u thoshte atyre se Arta është një person i qetë dhe këtë veti të saj e vlerëson.

“Arta më ka mësuar si të shijojë gjumin, më ka mësuar si të shijojë këtë katrorin këtu”.

“Këto ia kam blerë asaj. Unë komunikoj, njeriu duket kur komunikon, ajo është njëri që komunikon, ajo është njeri që të përthith. Unë nuk kam qetësinë e saj”, ka thënë Bruno.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.