Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arta e acaruar me Melisën: “S’është punë vjedhje këtu” (VIDEO)

NULL NULL
30.01.2023 15:25

Arta ka folur për debatin që pati në mëngjesin e sotëm me Melisën.

Ajo i tha Atdheut se ajo fillimisht e pyeti për një gjë të veten në banjo dhe më pas edhe tek dhoma.

“Kuferi nuk mbahet aty”, tha aktorja tutje e nervozuar.

Ndiqni bisedën e plotë.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.