Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arsenali përpara, Martinelli shënon gol të bukur (VIDEO)

NULL NULL
25.02.2023 17:07

Arsenali ka kaluar në epërsi ndaj Leicesterit, në kuadër të Premier Leagues.

Golin e epërsisë e ka shënuar Gabriel Martinelli, në minutën e 47’, transmeton Klankosova.tv.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.