20:29, 19 Prill 2019

Skuadra Arsenal është e interesuar që ta përvetësojë mesfushorin gjerman, Kerem Demirbay.

Së fundmi është raportuar se Aaron Ramsey do të largohet nga skuadra dhe Topçinjtë e kanë identifikuar futbollistin Kerem Demirbay si një lojtar me shumë potencial, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Sipas Bild, Topçinjtë janë të gatshëm që t’i ofrojnë skuadrës Hoffenheim një shumë prej 25 milionë eurosh vetëm për ta bindur atë që të heq dorë nga 25 vjeçari.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë