23:12, 27 Janar 2020

Arsenal ka mposhtur Bournemouth 1:2 si mysafir.

Kanë qenë golat e Bukayo Saka dhe Edward Nketiah që u kanë siguruar londinezëve kalimin në rrethin tjetër të FA Cup, transmeton Klan Kosova.

Për vendasit në minutat e fundit të takimit golin e nderit e ka realizuar Sam Surridge.

Konkurs Pune

Lexo më shumë