Arrestohet truproja i Chris Brown - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet truproja i Chris Brown

NULL NULL
11/08/2015

Chris Brown ka qenë duke u mbrojtur mjaft mirë nga një roje i armatosur.

Por problemi është se arma e tij ishte ilegale në Kaliforni, tgransmeton Klan Kosova.

Roja i quajtur Clay Lewis, ka deklaruar se ai po bënte roje derisa Chris Brown ishte duke festuar në një klub nate në Hollywood.

Policia ka deklaruar se Lewis e ka pasur lejen për mbajtjes të armës për në Florida, por e njëjta nuk vlen edhe për Kaliforninë, për këtë shkak edhe është arrestuar.

Pas disa orësh në mbajtje, ai ka paguar garancion në vlerë prej 35.000 dollarë dhe është liruar.