10:23, 9 Korrik 2020

Në rrugën “Dardania” në Fushë Kosovë më 6 korrik policia ka arrestuar një të dyshuar e cila është shtetase e Serbisë, për shkak se kishte arritur t’i mashtrojë një grua dhe një burrë kosovarë.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje, njofton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë