18:49, 30 Mars 2020

Policia e Kosovës në Pejë ka arrestuar një person i cili e ka kërcënuar në rrjetet sociale ish-deputetin Milaim Zeka.

Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë në Pejë, Fadil Gashi.

“Mund të konfirmojmë arrestimin e një personi për veprën penale “Nxitje e përqarjes dhe mosdurimit”. I dyshuari është dërguar në ndalim policor për 48 orë. Lidhur me rastin është lajmëruar edhe prokurori kujdestar dhe po kryhen të gjitha hetimet e nevojshme”.

Konkurs Pune

Lexo më shumë