10:35, 12 Shtator 2019

Arrestohet i dyshuari me probleme psikike pasi kishte ushtruar dhunë dhe kishte kanosur nënën e tij dje në Arllat të Drenasit.

Sipas raportit 24 orësh të policisë i dyshuari pas arrestimit me autoambulancë është dërguar në QKUK në klinikën e psikiatrisë, ku pas tretmanit mjekësor me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Konkurs Pune

Lexo më shumë