Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet një serb në Gjilan, tentoi t’i korruptonte policët me 20 euro

NULL NULL
13.04.2023 09:04

Një shtetas serb u arrestua në Gjilan, pasi që i njëjti u ofroi zyrtarëve policorë 20 euro ryshfet, kur u ndal me kamionin e tij për kontrollim të dokumenteve.

45-vjeçari me inicialet V.J., u arrestua dhe paratë u konfiskuan si dëshmi për gjykatën.

I njëjti është ndaluar për 48 orë për veprën penale ”Dhënia e ryshfetit”. /Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.