Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet një person në Vlorë, iu gjetën armë luftarake dhe mina

NULL NULL
12.02.2024 13:33
Pamje nga vendi ku u arrestua i dyshuari

Policia e Vlorës ka arrestuar një person në lagjen “10 Korriku”.

Dyshohet se iu gjetën armë luftarake dhe mina, shkruan Top Channel, transmeton Klankosova.tv.

Ende nuk dihet identiteti i të arrestuarit, kurse hetimet vijojnë.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.