Arrestohet një person i kërkuar në Ferizaj - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet një person i kërkuar në Ferizaj

NULL NULL
04.04.2023 16:29
arrestim

Policia ka arrestuar sot në Ferizaj një person të kërkuar me urdhëresë të gjykatës.

M.TH. i moshës 43-vjeçar po kërkohej për veprën penale ‘‘Organizimi i skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm’’, me dënim burgimi prej 90 ditësh.

Bëhet e ditur se i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit.