Arrestohet futbollisti i Gjilanit, Solomon - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet futbollisti i Gjilanit, Solomon

NULL NULL
24.02.2023 16:23

Futbollisti i Gjilanit, Theophilus Solomon, është arrestuar gjatë ditës së sotme.

Siç merr vesh Klankosova.tv rasti ka të bëjë me kohën sa ai ishte pjesë e Partizanit në Shqipëri.

Solomon ishte pjesë e Partizanit, nga vera e vitit 2019 deri më 2021.

Ai iu bashkua Gjilanit afatin e kaluar veror nga Ballkani, ku deri më tani ka shënuar gjashtë gola. /Klankosova.tv.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.