Arrestohet babai dhe dy djemtë pasi u përleshën fizikisht

Arrestohet babai dhe dy djemtë pasi u përleshën fizikisht

NULL NULL
4 javë më parë

Babai dhe dy djemtë  janë arrestuar dje në Prizren për shkak se janë përleshur fizikisht në mes vete.

Të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit tre të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, njofton Klan Kosova